Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TAKŻE W TYM ROKU WSPARLIŚMY KWESTĘ TOWARZYSTWA POMOCY ŚW. BRATA ALBERTA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

TAKŻE W TYM ROKU WSPARLIŚMY KWESTĘ TOWARZYSTWA POMOCY ŚW. BRATA ALBERTA

 Kwesta dla ubogich 2023

 W dniach 1 i 2 listopada uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielami kwestowali na rzeszowskim cmentarzu Wilkowyja. Celem tej kwesty było wsparcie zbiórki na rzecz osób bezdomnych i ubogich. Jej organizatorem było Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta.

  Kwesta dla ubogich 2023 02 Kwesta dla ubogich 2023 04.jpg.jpg Kwesta dla ubogich 2023 05 Kwesta dla ubogich 2023 03.jpg

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy