Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Z okazji Wszystkich Świętych 2023

 Katecheci naszej „Siedemnastki” zaprosili wszystkich uczniów i nauczycieli do świętowania tegorocznej Uroczystości Wszystkich Świętych poprzez udział w wewnątrzszkolnym konkursie na przebranie się za Ulubionego Świętego.

  W czwartek 2 listopada zostało zorganizowane spotkanie, podczas którego wszystkie przebrane osoby mogły się zaprezentować, wykonać pamiątkowe zdjęcie, wspólnie pośpiewać okolicznościowe piosenki. Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodką niespodziankę.

      Święci SP 17 2112023 Święci SP 17 2112023 01 Święci SP 17 2112023 02 Święci SP 17 2112023 03

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy