Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZA SZKOŁA PAMIĘTA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

NASZA SZKOŁA PAMIĘTA

uid fcd5788687386aba059b9b5425cc9cdf1634897104288 width 900 play 0 pos 0 gs 0 height 506

 #SzkołaPamięta! to ogólnopolska akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

 Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

 O działaniach podjętych w ramach tegorocznej akcji „Szkoła pamięta” przez uczniów naszej „Siedemnastki” pod opieką p. Joanny Bazan – Witwickiej można dowiedzieć się →TUTAJ oraz na bieżąco ze szkolnego profilu Facebook'a →TUTAJ.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy