Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DLA JEDNOŚCI I POKOJU NA ŚWIECIE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

DLA JEDNOŚCI I POKOJU NA ŚWIECIE

 Uczniowie naszej szkoły w październiku aktywnie uczestniczyli w akcji „Milion dzieci modli się na Różańcu”, której celem jest modlitwa o pokój i jedność na całym świecie. Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie (ACN International).

  Certyfikat różaniec 2023Różaniec 2023 01  Różaniec 2023 02 

 Różaniec 2023 03  Różaniec 2023 04

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy