Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ŚWIĘTUJEMY 250. ROCZNICĘ UTWORZENIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

ŚWIĘTUJEMY 250. ROCZNICĘ UTWORZENIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

391721538 758840382923359 5711802824007112999 n

 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (→foto.). W tym roku była ona związana z obchodami okrągłej – 250. rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej.

 Akademię poprowadzili przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Eryk Stachurski - uczeń klasy 7c oraz jego zastępca Daria Rożek – uczennica klasy 8a (→foto.). Podczas akademii Pani Dyrektor Mirosława Leśniak oraz Pani Wicedyrektor Elżbieta Babiarz wręczyły nagrody nauczycielom wyróżnionym za pracę w ubiegłym roku szkolnym (→foto.). Nagrodzono również uczniów biorących udział w szkolnym konkursie plastycznym  „Karykatura mojego Nauczyciela”. Z wynikami konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

 Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 2a pod opieką p. Eweliny Łojewskiej i p. Joanny Wójcik (foto.) oraz uczniowie z klas: 5a, 5b, 5c, 6b, 6c, 7c i 8c, których do występu przygotowała p. Katarzyna Kawalec.bukiet róż

 Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor złożyła piękne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. 

 


14 października 2023 Życzenia

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy