Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PO RAZ KOLEJNY UCZESTNICZYLIŚMY W AKCJI „GRAMY DLA NALEPY”

PO RAZ KOLEJNY UCZESTNICZYLIŚMY W AKCJI „GRAMY DLA NALEPY”

380000540 742994197841311 4148083566292415392 n

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie mieli przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w akcji „GRAMY DLA NALEPY”.

Jak co roku, przed pomnikiem Tadeusza Nalepy na ulicy 3 Maja odśpiewaliśmy wraz ze zgromadzonymi tam muzykami jeden z najbardziej znanych utworów Breakoutu pt. „Kiedy byłem małym chłopcem”.

W wydarzeniu, na które zaprosiła nas Estrada Rzeszowska uczestniczył również Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Konrad Fijołek oraz Pani Jolanta Kaźmierczak – Wiceprezydent Rzeszowa.

Na scenę zaproszono również brata Tadeusza Nalepy – Pana Czesława Nalepę, który w tym dniu obchodził urodziny. Spotkanie przy pomniku Tadeusza Nalepy poprowadził gitarzysta - Pan Robert Lubera, który współpracował z Tadeuszem Nalepą. Nasi uczniowie mieli okazję zaśpiewać również z rzeszowskim raperem „Pejdżerem”, który rapował do muzyki utworu.

Udział w akcji „GRAMY DLA NALEPY” był dla naszych uczniów dużym wyróżnieniem (→foto.), dostarczył nam wszystkim wiele radości i satysfakcji (→foto.).

Kibicowała nam także i śpiewała razem z nami nauczycielka naszej szkoły Pani Justyna Horska, jak również rodzice i opiekunowie dzieci.

Uczniów do występu przygotowała i dyrygowała Pani Katarzyna Kawalec (→foto.).