Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK®”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK®”

Świetlik LOGO

Wraz z innymi koleżankami i kolegami szkół podstawowych z całej Polski nasi uczniowie z klas 1-8 uczestniczyli 13 marca 2023 roku w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” i rozwiązywali testy konkursowe z podziałem na poziomy (klasy).

Konkurs adresowany jest do wszystkich młodych Odkrywców, Naukowców, czyli dzieci ciekawych świata, otaczającej natury, zjawisk przyrodniczych.

Celem konkursu jest rozbudzenie takiego zainteresowania, pokazanie, że zgłębianie wiedzy o świecie może być pasjonującą wyprawą, pełną przygód, fascynujących doświadczeń, a przede wszystkim – zabawy.

Konkurs stanowi alternatywę dla gier komputerowych czy monotonnego spędzania czasu przed telewizorem.

Trzymamy kciuki za uczestników tegorocznej edycji konkursu z naszej szkoły i czekamy na wyniki!

Świetlik 13032023 Świetlik 03 Świetlik 032023 Świetlik 04 Świetlik 05