Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI 104. ROCZNICY ŚMIERCI PŁK. LEOPOLDA LISA KULI Z UDZIAŁEM NASZEJ DRUŻYNY „ORLĄT”

Orleta z SP 17 w Rzeszowie uroczystości z okazji 104. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa Kuli

W dniu 6 marca „Orlęta” z naszej szkoły wzięły udział w obchodach 104. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa Kuli. Rozpoczęła je Msza Święta w Kościele Farnym pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, w czasie której przyrzeczenie złożyły Orlęta – najmłodsi członkowie „Strzelca”. Następnie przed pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli odczytano Apel Pamięci i oddano salwę honorową.

W uroczystości uczestniczyli podkarpaccy parlamentarzyści, przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, służb mundurowych. Szczególnym gościem była pani Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek (→foto.).

Serdecznie gratulujemy naszym „Orlętom”. Jesteśmy z Was dumni!