Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ORAZ DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2023

DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ORAZ DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2023

uodo tdts logo color rgbDBI2023

Po raz kolejny w dniach 13-17.02.2023 r.

obchodzimy w naszej szkole

Dzień Ochrony Danych Osobowych oraz Dzień Bezpiecznego Internetu.

Więcej  na temat działań i projektów przygotowanych dla naszych uczniów można przeczytać →TUTAJ.

Zapraszamy także do bieżącego odwiedzania naszej podstrony programu Twoje dane – Twoja sprawaktórego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie treści związanych z ochroną danych osobowych, prawem do prywatności oraz tematami związanymi z bezpiecznym korzystaniem z Internetu →TUTAJ.