Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OPŁATEK MALTAŃSKI - PODSUMOWANIE TEGOROCZNEJ AKCJI W NASZEJ SZKOLE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

OPŁATEK MALTAŃSKI - PODSUMOWANIE TEGOROCZNEJ AKCJI W NASZEJ SZKOLE

Opłatek Maltański 2022  Nasza szkoła kolejny raz zaangażowała się w pomoc w zorganizowaniu Wigilii dla ubogich, którą od lat organizuje Zakon Maltański.

 Przygotowano dla nas ozdobne aniołki, na których znalazły się propozycje prezentów (→foto.). Osoby chętne do pomocy losowały u katechetów aniołki (→foto.), a następnie w dniach od 14 do 18 listopada przynosiły zakupione rzeczy do szkoły, zostawiając je w specjalnie przygotowanym pudle, w holu szkoły. W tym roku kupowaliśmy produkty dla dzieci (→foto.). 

 Zbiórkę w naszej szkole koordynowali katecheci (→foto.).

 Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i hojność. Dzięki nam, dla wielu, święta będą bardziej radosne. 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy