Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOLEJNA WYPRAWA SZKOLNEJ DRUŻYNY ORLĄT

KOLEJNA WYPRAWA SZKOLNEJ DRUŻYNY ORLĄT

received 844001403403653

Nasza szkolna Drużyna Orląt wybrała się pod koniec października do Bud Głogowskich, gdzie specjalnie dla niej zostały zorganizowane zajęcia w terenie.

W programie wyjazdu znalazły się m.in. podstawy survivalu, strzelanie oraz zajęcia z topografii (→foto.).

Na koniec dla uczestników wyprawy zorganizowano ognisko (→foto.).

Wyprawa była dobrą okazją do podniesienie sprawności Orląt, a także integracji naszej Drużyny (→foto.).

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał inspektor ZS Strzelec p. Henryk Klimek, a wyjazd zorganizowały opiekunki drużyny p. Agata Napiórkowska i p. Bogumiła Lis.

Więcej zdjęć z wyprawy można obejrzeć na naszym szkolnym profilu FB →TUTAJ.