Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TEGOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA ŁYCZAKOWA

TEGOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA ŁYCZAKOWA

IMG 20221102 075022

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji „Światełko Pamięci dla Łyczakowa”

Inicjatywa ta jest wspólnym pomysłem polskiego Radia Lwów oraz polskiego konsulatu we Lwowie, a dziś także wielką społeczną akcją, której koordynatorem jest Telewizja Rzeszów.

Dzięki Waszej wielkiej ofiarności udało się uzbierać mnóstwo biało – czerwonych zniczy, które zapłonęły na polskich cmentarzach za wschodnią granicą oraz mogiłach żołnierzy walczących o niepodległą Ukrainę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom, którzy już po raz kolejny wsparli tę szlachetną akcję.

bb69faf80e49361fbad4d93bb6e913e5