Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PROGRAM EDUKACYJNY „DZIEL SIĘ UŚMIECHEM” 😍

PROGRAM EDUKACYJNY „DZIEL SIĘ UŚMIECHEM” 😍

IMG 20221026 WA0018 W mijającym tygodniu uczniowie klas I – III naszej szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami świetlicy szkolnej uczestniczyli w prelekcji, której tematem była higiena jamy ustnej i profilaktyka zapobiegania próchnicy zębów u dzieci.

Prelekcję przeprowadziła higienistka stomatologiczna - Pani Magdalena Rzeszutko (→foto.).

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez naszą szkołę Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego DZIEL SIĘ UŚMIECHEM, mającego za cel utrwalanie u dzieci właściwych nawyków (→foto.), jak również zmniejszanie skali problemu próchnicy.

Koordynatorem programu na terenie SP 17 jest p. Katarzyna Kawalec - opiekun Szkolnego Koła PCK.