Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZABAWA W POEZJĘ KONKRETNĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

ZABAWA W POEZJĘ KONKRETNĄ

Poezja konkretna uczniów SP 17 Z okazji Europejskiego Dnia Języków przypadającego 26-go września nauczycielki języków w naszej szkole zaproponowały uczennicom i uczniom zabawę językowo-obrazkową. 

Poezja konkretna to w uproszczeniu tworzenie obrazów/obrazków za pomocą słów, zdań, krótkich tekstów, wyrażeń, zwrotów, sylab, liter, znaków interpunkcyjnych itp. itd.

 Młodzież z naszej „Siedemnastki” i tym razem popisała się inwencją i barwnością pomysłów. W zabawie uczestniczyły w sumie 32 osoby, które przygotowały 48 prac; niektórzy wykonali po kilka w różnych językach, inni wpletli wszystkie trzy nauczane u nas języki w jedną pracę.

 Za swoje słowo obrazy uczestnicy zabawy otrzymali oceny celujące i bardzo dobre z aktywności oraz pochwały z zachowania, zaś w holu szkoły urządzona została wystawa wszystkich prac (→foto.). Jedną z nich, ze względu na bardzo optymistyczną treść – zawierającą sentencje o szczęściu - przedstawiamy w zbliżeniu (→TUTAJ), i w tych trudnych czasach dedykujemy Wszystkim Odbiorcom.  

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy