Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNY KONKURS LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

IMG 20221012 084229  12 października w naszej „Siedemnastce” odbył się finał szkolnego konkursu literowania dla uczniów klas czwartych pod nazwą SPELLING MASTER. 

  W finale uczestniczyli: Judyta Basara z klasy 4a, Laura Masłowska z klasy 4a, Milena Pryk z klasy 4b, Igor Solecki z klasy 4b oraz Igor Żądło z klasy 4c (foto.). Uczniowie wspaniale radzili sobie z literowaniem coraz to dłuższych angielskich słów (foto.). 

  Tegorocznym Mistrzem literowania została Milena Pryk z klasy 4b (→foto.). Uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu: Ewa Witowska-Demitraszek & Małgorzata Kwaśnik

 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy