Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASI ÓSMOKLASIŚCI NA WARSZTATACH EUROWEEK W MIĘDZYGÓRZU

NASI ÓSMOKLASIŚCI NA WARSZTATACH EUROWEEK W MIĘDZYGÓRZU

EuroWeek 2022 grupowe

Już tradycją w naszej szkole stały się coroczne wyjazdy uczniów klas ósmych wraz z nauczycielami na warsztaty językowe, organizowane przez Fundację EUROWEEK.

Program „Euroweek” poszczycić się może 25 - letnią działalnością. Jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Rozwija najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Uznany przez młodzież i grono pedagogiczne jako jeden z najciekawszych programów edukacyjnych w Polsce, skupia wokół siebie wolontariuszy z ponad 40 krajów świata (→foto.). Zajęcia odbywają się w pięknie położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej (→foto.).

Grupa ósmoklasistów z naszej „Siedemnastki” brała udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim, które miały formę interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i ćwiczeń praktycznych. Odbywały się one w terminie 27 września - 01 października 2022 r. w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej.

Przepiękne góry (→foto.), cudowne lasy (→foto.), niezwykłe wprost bajeczne krajobrazy (→foto.), integracja (→foto.), (→foto.), rekreacja (→foto.), komunikacja w języku angielskim, wspaniała zabawa. Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i nowe znajomości.

Opracowały: p. J.Bazan-Witwicka i p. A.Domańska