Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZAŚPIEWALI DLA TADEUSZA NALEPY
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZAŚPIEWALI DLA TADEUSZA NALEPY

IMG 20220917 WA0041

 17 września 2022 r. nasi uczniowie na zaproszenie Estrady Rzeszowskiej i pod kierunkiem Pani Katarzyny Kawalec wystąpili przed pomnikiem Tadeusza Nalepy na ulicy 3 Maja w Rzeszowie (→foto.).

 Podczas trzeciego dnia festiwalu Breakout Days 2022 w ramach akcji muzycznej „Gramy dla Nalepy” zaśpiewaliśmy piosenkę „Kiedy byłem małym chłopcem”. Towarzyszył nam m.in. Dyrektor Estrady Rzeszowskiej – Pan Marcin Dziedzic, który wykonał utwór na gitarze wraz  z muzykami i obecną publicznością. Kibicowała nam również i śpiewała razem z nami nauczycielka naszej szkoły Pani Justyna Horska.

 Imprezą kierował muzyk Robert Lubera, a do wspólnego muzykowania przyłączył się także zespół NOCNA ZMIANA BLUESA.

 Występ był dla dzieci dużym wyróżnieniem, dostarczył nam wszystkim wiele radości i satysfakcji.

 Pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi uczestnikami muzykowania dla Tadeusza Nalepy, jak i wspólne zdjęcie z gwiazdą festiwalu – zespołem Nocna Zmiana Bluesa jest dla naszej szkoły i uczniów wspaniałą pamiątką (→foto.).

   Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia

w "Aktualnościach" TVP3 Rzeszów (ok. 24 minuty programu) →TUTAJ.

20220919 17510

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy