Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Szkolna akademia na zakończenie roku szkolnego 2021 2022 Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego i pożegnania ósmoklasistów, przygotowana dla uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz nauczycieli, stała się świetną okazją dla przywrócenia, po okresie pandemii, wszystkich rytuałów składających się na tradycje SP 17 w Rzeszowie.

 Uroczystość rozpoczęło odśpiewanie hymnu szkoły oraz przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas ósmych.

 Po odprowadzeniu sztandaru szkoły uhonorowano pucharami i pamiątkowymi dyplomami prymusów szkoły (→foto.) oraz podziękowaniami - rodziców prymusów (→foto.).

 Następnie Panie Dyrektor: Mirosława Leśniak oraz Elżbieta Babiarz wręczyły puchary i świadectwa uczniom z najwyższymi wynikami w nauce oraz z zachowania (→foto.).

 Po rozdaniu pucharów i najlepszych świadectw Panie Dyrektor podziękowały za współpracę Radzie Rodziców przy SP 17 i wzajemnie – Przedstawiciele RR wręczyli kwiaty Dyrekcji Szkoły (→foto.).
 Na koniec nagrodzono laureatów i finalistów (→foto.
) konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz najlepszych sportowców z naszej „Siedemnastki” (→foto.).

 Na pożegnanie szkoły uczennice i uczniowie klas ósmych (→foto.) przygotowali montaż słowny (→foto.) pod kierunkiem P. Anny Fularskiej i P. Marty Pomes, zaś uczennica Ines Padiasek (→foto.) zaprezentowała dwie piosenki przygotowane pod kierunkiem P. Katarzyny Kawalec.

 Konsolę obsługiwała P. Bogumiła Lis. Dekorację sali opracowała P. Iwona Czerwień-Mielnik.

 Największą niespodzianką było zakończenie uroczystości - występ zespołu „Stopy Mojżesza” (→foto.), w skład, którego wchodzą 4-ej chłopcy z najstarszych klas SP 17. Kapela wykonała „Nothing Else Matters” autorstwa grupy „Metallica”, którego fragment można obejrzećTUTAJ oraz utwór „To już jest koniec” „Elektrycznych Gitar”. Występ młodych muzyków spotkał się z ogromnym aplauzem publiczności! 

 I tym mocnym akcentem zakończyliśmy w naszej „Siedemnastce” rok szkolny 2021/2022. 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1