Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „BEZPIECZNE WAKACJE” - SPOTKANIE Z POLICJANTAMI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„BEZPIECZNE WAKACJE” - SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Bezpieczne wakacje 2022 Spotkanie z Policjantem

 Po całym roku nauki szkolnej przychodzą upragnione wakacje. Jest to czas odpoczynku, relaksu, ale podczas wyjazdów w góry, nad morze, jak również pozostania w domu bardzo ważne jest bezpieczeństwo. I właśnie o zasadach bezpieczeństwa przypomnieli naszym uczniom klas 1-3 i punktu przedszkolnego policjanci: p. K. Brzechwa i p. E. Wierzchowska podczas spotkania w szkole 20 czerwca.

 Stróże prawa przypomnieli najmłodszym numery alarmowe oraz sposób podawania informacji przez telefon. Omówili zasady bezpieczeństwa nad wodą, bezpiecznego poruszania się po drogach np. podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy wrotkach.

 Ponadto przypomnieli jakie zagrożenia mogą płynąć z rozmowy z nieznajomymi osobami i przestrzegali przed zabawą z obcymi zwierzętami. Wszystkie informacje były tylko kwestią uporządkowania wiedzy, bowiem jak pokazały dzieci ich wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża.

    Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :-)

Najważniejsze zasady, którymi powinniśmy się kierować, aby bezpiecznie spędzić wakacje,

znajdziecie →TUTAJ. 

wakacje1

                          Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEiNTUTAJ

 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1