Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AKTUALNOŚCI PROGRAMU „SP! SERCE i POMOC”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

AKTUALNOŚCI PROGRAMU „SP! SERCE i POMOC”

20220608 170144

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas na podsumowania.

Na bieżąco informowaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły i na szkolnym profilu Facebooka o tym wszystkim, co dzieje się w ramach projektu SP – to więcej niż szkoła podstawowa! SP! SERCE i POMOC. Ostatnio też nie próżnowaliśmy:

- w dniach od 16.05.-20.05. uczniowie klas trzecich – już „jedną nogą” w klasie czwartej – zmierzyli się w Tygodniu Samodzielności z dbaniem o obwiązki szkolne bez pomocy rodziców, babci, dziadków i starszego, a zdarzało się, że i młodszego rodzeństwa,

- w czerwcu uczniowie klas IV uzupełniali ankiety Moja IV klasa. Część II. Rzeczywistość, a uczniowie klas III ankiety Moja IV klasa. Część III – A jak to będzie w klasie IV?

- w ramach Tygodnia Kultury i projektu Serce i Pomoc w dniu Integracji Kulturowej odbyło się 8 czerwca spotkanie z rodzicami i dziećmi z Ukrainy, które są w naszej szkole od 24.02.2022 r. pt. Teraz jesteście razem z nami. Serdecznie Was witamy. Spotkanie z pięknymi prezentacjami o Polsce, Rzeszowie i naszej szkole – wraz ze słodkim poczęstunkiem (→foto.) - pod opieką p. Iwony Niedzielskiej i przy współpracy z p. Dorotą Bikowską przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy IV b (→foto.), a całość tłumaczyła p. Janya Zharnikova (→foto.),

- projekt planu lekcji dla przyszłych czwartoklasistów przygotowała Julia Olszańska z klasy IV b.

Mamy nadzieję, że „lądowanie w klasie czwartej” pełne było ciekawych pomysłów i inicjatyw..

Naszym czwartoklasistom i trzecioklasistom życzymy samych sukcesów i wielu chwil wartych zapamiętania w klasie piątej i czwartej.

Zespół ds. Projektu Serce i Pomoc

SiP

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1