Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ORLĘTA Z „SIEDEMNASTKI” NA PIKNIKU WOJSKOWYM

ORLĘTA Z „SIEDEMNASTKI” NA PIKNIKU WOJSKOWYM

PIKNIK 1

W sobotę 28 maja nasze Orlęta wzięły udział w pikniku wojskowym zorganizowanym przy strzelnicy sportowej w Głogowcu na terenie gminy Tryńcza.

Spotkanie było świetną okazją do zabawy oraz sprawdzenia swoich umiejętności w wielu ciekawych konkurencjach, takich jak: sprawnościowy tor strzelecki, most linowy, pokaz dynamiczny - Tactical Combat Support. Była to też świetna okazja do obejrzenia sprzętu strzeleckiego.

Szereg atrakcji przygotowali strzelcy i kadra Jednostki Strzeleckiej 2021 im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego, a koordynatorem całości była insp. ZS Barbara Gajewska.