Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XVII RAJD TURYSTYCZNY „Święto Polskiej Niezapominajki”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

XVII RAJD TURYSTYCZNY „Święto Polskiej Niezapominajki”

img 20220521 122907  W dniu 21 maja 2022 r. (sobota) odbył się XVII Rajd Turystyczny „Święto Polskiej Niezapominajki”. W rajdzie uczestniczyli członkowie oraz sympatycy Szkolnego Koła PTTK „Wędrowiec”. Nasza przygoda rozpoczęła się o godzinie 8:30 na Dworcu PKS. Z tego miejsca autokarami udaliśmy się do Wielkiego Lasu w Czudcu. Tam zostaliśmy podzieleni na grupy i otrzymaliśmy instrukcje, według których mieliśmy poruszać się po lesie (→foto.).

 Początek podchodów nie należał do łatwych, ponieważ dodatkowym utrudnieniem był deszcz (→foto.). Nasza 16 – osobowa drużyna została podzielona na dwie grupy. Jedna z nich udała się na wyznaczony szlak z opiekunem koła p. Alicją Skoczylas (→foto.), zaś druga z p. Bożeną Kukułką. Po drodze czekało na nas 12 zadań - m.in. rebusy, krzyżówki, puzzle, układanie słów do melodii, pisanie wierszy, praca nad okrzykiem drużyny (→foto.). W lesie spędziliśmy 2,5 godziny (→foto.). Była to ciekawa lekcja przyrody w terenie sprawiająca nam wiele radości...

img 20220521 143204

Więcej na ten temat możecie przeczytać →TUTAJ

Niezapominajki

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy