Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYSOKIE MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY W TEGOROCZNYM RANGINGU PRZYGOTOWANYM PRZEZ PORTAL EDUKACYJNY „WaszaEdukacja.pl”

WaszaEdukacja

Miło nam poinformować, że został opublikowany RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2022 przygotowany przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl.

W tym roku ranking został podzielony na dwie części. Jedna część to ranking ogólnopolski, w którym wzięło udział 9112 szkół podstawowych, spełniając tym samym wymogi regulaminu, a druga część to ranking dla osiemnastu miast wojewódzkich. Ranking szkół podstawowych wyróżnia się na tle innych tym, że uwzględnia zarówno wyniki z egzaminu ósmoklasisty jak i wyniki z olimpiad przedmiotowych.

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem szkół podstawowych - Rzeszów 2022TUTAJ.

Z metodologią rankingu można zapoznać się →TUTAJ.