Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ ZAKUPIONE W RAMACH PRIORYTETU 3 „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0" NA LATA 2021 – 2025

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Z wielką radością informujemy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, że w naszej Siedemnastce” mamy wiele nowości książkowych.

Wszystkie pozycje książkowe zostały zakupione dzięki otrzymaniu dofinansowania z organu prowadzącego szkołę w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0” na lata 2021 – 2025 w zakresie rozwijania czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Są to przede wszystkim nowości rekomendowane przez uczniów i nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do korzystania ze zbiorów naszej biblioteki szkolnej.

Więcej zdjęć nowości czytelniczych księgozbioru SP 17 można obejrzeć w Fotokronice TUTAJ.