Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY „JEDEN Z DZIESIĘCIU”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY „JEDEN Z DZIESIĘCIU”

1 z 10 Przedstawiciele klas siódmych naszej szkoły w dniu 19. stycznia, wzięli udział w konkursie geograficznym pt. „Jeden z dziesięciu”, wzorowanym na telewizyjnym teleturnieju (→foto., →foto.). Pytania dotyczyły środowiska Polski. Zmaganiom zawodników przyglądali się uczniowie klasy 7c oraz p. Dyrektor (→foto.). Konkurs był niezwykle wyrównany. Do ścisłego finału awansowały Matylda Pawłowska z klasy 7a oraz Antonina Bielańska-Białek i Milena Nowak z klasy 7d. O zwycięstwie zdecydowały punkty zdobyte w finale.

Najwięcej punktów zdobyła Matylda (aż 190 pkt.), pokonując zdecydowanie Milenę i Tosię. Gratulujemy zwyciężczyni, jak również wszystkim uczestnikom wspaniałej walki i dużej wiedzy geograficznej. 

Konkurs zorganizowała p. Magdalena Koziarz.

 TDTS logo              promocja_zdrowia            ASPE_logo.jpgeuro_efs2

 

tekst_efs1

               logo SzBlogi                      logo szkola bez przemocy