Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - REALIZACJA PROJEKTU SERCE I POMOC W NASZEJ SZKOLE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

REALIZACJA PROJEKTU SERCE I POMOC W NASZEJ SZKOLE

25.10

  W oka mgnieniu minął już kolejny trzeci miesiąc naszej nauki w tym roku szkolnym. I już mamy grudzień. Za moment Mikołajki, Święta i Nowy Rok.  

W projekcie Serce i Pomoc dla klas III i IV, do którego w tym roku szkolnym przystąpiła nasza szkoła, też wiele się dzieje. Uczniowie klas IV wzięli udział w ankiecie Moja IV klasa. Część I - Oczekiwania i wyobrażenia. Podzielili się w niej z nami swoimi obawami i nadziejami związanymi z nauką w klasie IV. Cieszy nas bardzo, iż pomimo wielu nowych obowiązków i nauki, wymagającej większego przygotowania i nakładu pracy, zaaklimatyzowali się już na dobre w klasie IV, doskonale znają swoich nauczycieli oraz bardzo dobrze orientują się w budynku szkoły.

W październiku z p. Anią Kielar – nauczycielem plastyki w naszej szkole – przygotowali piękną Galerię portretów swoich nowych nauczycieli w klasie IV (>foto.).

Udało nam się też przekazać rodzicom uczniów klas IV kilka informacji od p. pedagog Doroty Bikowskiej nt. Skuteczne uczenie się mojego dziecka – wskazówki dla rodziców (>TUTAJ), które z pewnością ułatwią uczniom naukę i systematyczną pracę w klasie IV.

 

W ramach projektu Serce i Pomoc zapraszamy uczniów klas III i IV do udziału w konkursie na Lśniące serduszko na choinkę, którego Regulamin znajdziecie >TUTAJ.

Konkurs co prawda przeznaczony jest dla uczniów objętych projektem, jednak każdy uczeń naszej szkoły może przygotować takie serduszko. Konkursowe serduszka ozdobią naszą tegoroczną choinkę na holu, natomiast wszystkie dodatkowe zostaną przekazane na kiermasz świąteczny w naszej szkole.

 

Przypominamy również o Zakręconej akcji (>TUTAJ) i naszym szkolnym SERCU, stojącym przed budynkiem szkoły i czekającym na nakrętki (>foto.)

Zespół ds. Projektu Serce i Pomoc

SP

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy