Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XXI DZIEŃ PAPIESKI

XXI DZIEŃ PAPIESKI

Dzień Papieski 2021

Nasza szkolna społeczność włączyła się w świętowanie XXI Dnia Papieskiego poprzez działanie i troskę o innych.

Przygotowaliśmy cukierenkę (→foto.), w której sprzedawane były kremówki i inne ciasta „zaprawione” cytatami z nauczania Jana Pawła II. Akcja trwała trzy dni i cieszyła się dużym zainteresowaniem młodszych i starszych. Uzyskany dochód przeznaczyliśmy na pomoc Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, na Was zawsze można liczyć 1a2dc604421397bd3cb05ecbd10d 380x342.