Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 14.10.2021

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 14.10.2021

Czerwony napis dzień Edukacji Narodowej

Z okazji święta Pani Dyrektor Mirosława Leśniak złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wyróżniła osoby nagrodzone za pracę i osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym.

Część artystyczną, montaż słowno-muzyczny, przygotowali uczniowie i uczennice z klas: 5a i 6b pod kierunkiem Pań: Pauliny Tutak, Agnieszki Gawlik oraz Lidii Gawryś (→foto.). Audycja została zaprezentowana przez szkolny radiowęzeł.

W tym dniu w naszej szkole zamiast zwykłych lekcji odbyły się spotkania o charakterze wychowawczym i integracyjnym poszczególnych zespołów klasowych z wychowawcami i nauczycielami.