Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZBIÓRKA ORLĄT

ZBIÓRKA ORLĄT

ZBIÓRKA 3

Z radością informujemy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią nasze Orlęta pod opieką p. Agaty Napiórkowskiej oraz p. Bogumiły Lis gościły na zajęciach w siedzibie ZS Strzelec przy ulicy Jagiellońskiej (→foto.).

W zajęciach uczestniczyła najmłodsza grupa wchodząca w skład Jednostki Strzeleckiej 2021 im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie. Zajęcia poprowadzili doświadczeni instruktorzy na czele z dowódcą Orląt ZS JS 2021 w Rzeszowie st. chor. Grzegorzem Gajewskim. Przedsięwzięcie było realizowane w ramach zadania: „Zachowaj orientację. Azymut-zdrowie”. Orlęta z radością podejmowały się zadań i spędziły pożytecznie czas na edukacji i zabawie.

W imieniu Orląt z SP 17 (→foto.) oraz opiekunek drużyny serdecznie dziękujemy za zaproszenie.