Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - JESIENNE AKCJE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

JESIENNE AKCJE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

Zbiórka przyborów szkolnych 2021    Szkolne Koło Caritas w duchu miłosierdzia i służby rozpoczęło w tym roku szkolnym swoją pracę od dwóch akcji: zbiórki żywności (dla bezdomnych i ubogich naszego miasta) oraz zbiórki przyborów szkolnych (dla potrzebujących uczniów naszej szkoły).

   Dzięki Waszym hojnym sercom do Caritas Rzeszowskiej pojechał od nas pełny samochód żywności. Dzięki Wam wielu ubogich tej zimy będzie miało co jeść. Także zebrane kolorowe, ładne przybory ucieszyły już wielu potrzebujących uczniów.

   

   Pięknym owocem tych wspólnych działań jest też coraz głębsza wrażliwość naszych dzieci na potrzeby innych. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Tekst: p. Anna Pękala

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy