Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA KLAS 5 DO BARANOWA SANDOMIERSKIEGO I SANDOMIERZA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

WYCIECZKA KLAS 5 DO BARANOWA SANDOMIERSKIEGO I SANDOMIERZA

Baranów    W dniu 27 września uczniowie klasy 5 a i 5 c udali się do Baranowa Sandomierskiego oraz Sandomierza.  Wycieczka pozwoliła na poznanie bogactwa zabytków, a także historii tych miejsc. Wśród atrakcji znalazło się m.in. zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim (→foto.),  podziemnej trasy turystycznej, starówki sandomierskiej oraz Bramy Opatowskiej. Oprócz atrakcji historycznych zaplanowano również przejście lessowym Wąwozem Świętej Jadwigi (→foto.). Według legendy uczęszczała nim właśnie królowa, która była częstym gościem pobliskiego kościoła świętego Jakuba. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w rejsie statkiem po Wiśle (→foto.).

Wycieczka, która odbyła się przy wspaniałej, słonecznej pogodzie, była doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy uczniów, jak również integracji zespołów klasowych. 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1