Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPOTKANIE MŁODSZYCH UCZNIÓW Z PANEM POLICJANTEM
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję „Światełko Pamięci dla...

 
IMAGE

  Szanowni Rodzice,  zachęcamy do zapisywanie dzieci na zajęcia z...

 

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na...

 

Aktualności

SPOTKANIE MŁODSZYCH UCZNIÓW Z PANEM POLICJANTEM

0FC41E84 603D 4D0A 8996 7A9AFF95D7F4  W tygodniu poprzedzającym wakacje, w ramach Szkoły Promującej Zdrowie,  zaprosiliśmy do naszej Siedemnastki" pana policjanta - dzielnicowego mł. asp. Rafała Gawłowskiego →(foto.), który przybliżył przedszkolakom →(foto.) i uczniom klas 2b, 2c i 3a →(foto.) następujące tematy:

 - Zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię.

 - Zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych.

 - Jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem.

 - Jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców.

 - Jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji.

   

Nasz Gość zaprezentował również swój strój oraz wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej pracy. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały panu policjantowi za dobre rady oraz współpracę z naszą szkołą. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zespół Promocji Zdrowia i Panią Pedagog.

 

Życząc wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji zachęcamy do obejrzenia filmikuTUTAJ

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1