Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - FINAŁ PROJEKTU WARSZTATOWEGO „TEATR W SIECI/ NATENCZAS” I WYGRANA ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17 W RZESZOWIE!
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję „Światełko Pamięci dla...

 
IMAGE

  Szanowni Rodzice,  zachęcamy do zapisywanie dzieci na zajęcia z...

 

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na...

 

Aktualności

FINAŁ PROJEKTU WARSZTATOWEGO „TEATR W SIECI/ NATENCZAS” I WYGRANA ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17 W RZESZOWIE!

Teatr    W dniu 18 czerwca 2021 r. na Dużej Scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbył się finał projektu TEATR w SIECI/NATENCZAS.

Rywalizowało ze sobą 11 grup warsztatowych ze szkół województwa podkarpackiego. Jury w składzie: p. Iwona Bereś – przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, p. Magdalena Mróz – przedstawicielka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, p. Jan Nawara – Dyrektor Teatru im. Wandy Siemaszkowej doceniło trud, zaangażowanie i zapał reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 17.

       Za dowcipną energię słów w etiudzie pt. Wywar z kilku wierszy – A to feler!” nasz zespół, który tworzyliBianka Delikat  z kl.5a, Kamila Król z kl.5a, Liwia Staszkiewicz z kl.5a, Daria Rożek z kl.5a, Anastazja Nowacka z kl.5a, Julia Bartosiewicz z kl.5b, Lena Krok z kl.5b, Dawid Nakonieczny z kl.5b oraz Mateusz Pióro z kl.5b otrzymał nagrodę zespołową  (DYPLOM). Ponadto Jury zachwyciła w swojej kreacji Daria Rożek, która otrzymała dodatkowo nagrodę indywidualną za grę aktorską. Radości było co niemiara. Podczas wręczenia nagród przez panią Małgorzatę Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz pana Roberta Godka Dyrektora Departamentu Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego nasz zespół spontanicznie zaśpiewał piosenkę ,,ALE JAZZ’’, co wywołało falę uśmiechu i intensywny aplauz na widowni.

GRATULUJEMY naszym młodym aktorom →(foto.)!!! ŻYCZYMY dalszych sukcesów!!!

Uczniów do występu przygotowywały: aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie - p. Anna Demczuk oraz nauczycielka SP nr 17 - p. Joanna Bazan-Witwicka.

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1