Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TEATR W SIECI/ NATENCZAS - TEATRALNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZK. 2020/ 2021
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję „Światełko Pamięci dla...

 
IMAGE

  Szanowni Rodzice,  zachęcamy do zapisywanie dzieci na zajęcia z...

 

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na...

 

Aktualności

TEATR W SIECI/ NATENCZAS - TEATRALNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZK. 2020/ 2021

Teatr dla dzieci musi być powszechny i tak potrzebny, jak potrzebna jest szkoła.  (Jan Dorman)

1a2d503e7a95e99e7d4977f6d91a4103

Nasza szkoła już po raz drugi uczestniczy w warsztatach organizowanych w ramach projektu „TEATR W SIECI/ NATENCZAS’21’’ realizowanego przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Nasi uczniowie biorący udział w pierwszej edycji zgodnie przyznali, że zajęcia teatralne, mimo iż z powodów pandemii odbywały się on-line na platformie ZOOM i nie udało się zespołom aktor-uczeń spotkać w realnej rzeczywistości, były niesamowitym doświadczeniem, dającym ogromną satysfakcję.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali docenieni i otrzymali nagrody, ufundowane przez autora programu i głównego sponsora, którym był Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz partnerów, realizatorów, obok Teatru im. W. Siemaszkowej także Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Polskie Radio Rzeszów, TVP3 Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury a także Podkarpacka Komisja Filmowa.

Nagrody pierwszej edycji zostały rozdane podczas gali on-line podsumowującej projekt, przesłane do szkół i tam wręczone uczniom przez nauczyciela-koordynatora. Bohaterami jesienno-zimowej wersji aktorskich zmagań z materią tekstu byli uczniowie klasy VI c (→foto.).

Gratulujemy przyszłym aktorom! Mamy nadzieję, że w drugiej edycji, która rozpoczęła się 15 maja 2021 roku, naszym uczniom z klas piątych także dopisze szczęście i zajmą wysokie lokaty w konkursie. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia.

                                                           Koordynator: p. Joanna Bazan-Witwicka

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1