Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPOTKANIE Z LEKARZEM SPECJALISTĄ W RAMACH PROGRAMU #AkcjaDonacja
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję „Światełko Pamięci dla...

 
IMAGE

  Szanowni Rodzice,  zachęcamy do zapisywanie dzieci na zajęcia z...

 

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na...

 

Aktualności

SPOTKANIE Z LEKARZEM SPECJALISTĄ W RAMACH PROGRAMU #AkcjaDonacja

IMG 20210607 WA0003 Dnia 7 czerwca 2021r. odbyło się w naszej szkole spotkanie zorganizowane dla uczennic klas VII i VIII z lek. med. Elżbietą Drachal - specjalistką chorób dziecięcych, endokrynologii i diabetologii dziecięcej (foto.).

 Panią doktor powitała oraz przedstawiła Wicedyrektor Szkoły Pani Elżbieta Babiarz oraz organizatorka spotkania Pani Katarzyna Kawalec.

 W czasie spotkania został omówiony temat tak bliski dziewczętom i związany z problemami wieku dorastania, dojrzewania oraz higieny osobistej. Spotkanie wzbogaciła również swoimi radami Pani Lucyna Krząstek – pielęgniarka szkolna. Po wysłuchaniu prelekcji uczennice miały możliwość porozmawiania z Panią doktor oraz pielęgniarką szkolną na tematy związane z problematyką spotkania (foto.). Na zakończenie dziewczęta otrzymały od lekarza drobne upominki oraz w ramach programu marki Always i Polskiego Czerwonego Krzyża #AkcjaDonacja – środki higieniczne (foto.).

 

Spotkanie zorganizowała Pani Katarzyna Kawalec – opiekun Szkolnego Koła PCK oraz koordynator programu #AkcjaDonacja na terenie szkoły we współpracy z pielęgniarką szkolną Panią Lucyną Krząstek.

 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1