Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „KULTURA I SZACUNEK TO MÓJ WIZERUNEK”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez...

 
IMAGE

  Szanowni Rodzice,  zachęcamy do zapisywanie dzieci na zajęcia z...

 

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalono na...

 

Aktualności

„KULTURA I SZACUNEK TO MÓJ WIZERUNEK”

tydzien kultury 2021 „Kultura i szacunek to mój wizerunek” 

    pod takim hasłem w naszej „Siedemnastce” rozpoczynamy od 10 maja TYDZIEŃ KULTURY. Tydzień znaczy, że celebrować będziemy aż do 14 maja. Każdy dzień nadchodzącego tygodnia będzie miał inne hasło: poniedziałek będzie dniem empatii i szacunku, wtorek dniem uśmiechu i życzliwości, środa dniem tolerancji, w czwartek porozmawiamy o tańcu, w piątek sprawdzimy jak bardzo jesteśmy kreatywni.

    Szczerze mówiąc, nieobca jest nam wszystkim KULTURA i ta na co dzień i ta, kiedy wybieramy się do kina czy do teatru (niestety w czasach pandemii ta druga znacznie kuleje). Znamy zasady kulturalnego zachowania oraz „magiczne słowa”. Jesteśmy jednak przekonani, że warto poświęć im od czasu do czasu trochę więcej uwagi i odświeżyć to wszystko w teorii i w praktyce.

  Zapraszamy Was więc do udziału w różnego rodzaju zajęciach, prezentacjach i konkursach związanych tematycznie z takimi pojęciami jak: szacunek, tolerancja, kultura, empatia czy savoir-vivre. Bawcie się dobrze!

     

   Na koniec tej krótkiej zapowiedzi nadchodzącego tygodnia pozostaje nam już tylko życzyć sobie i Wam wszystkim, aby Tydzień Kultury trwał dla nas cały rok.

      Relacje z przebiegu wydarzeń ukażą się później.

                                               Propozycje zajęć przygotował Zespół Wychowawczy

(Tekst: p. Dorota Bikowska)

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1