Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZ BLOG SKO - BLOGIEM MIESIĄCA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Zapraszamy do Naszej przyjaznej 17-stki, w której nie możemy Was obecnie...

 
IMAGE

Szanowni Rodzice, w bieżącym roku szkolnym rekrutacja do rzeszowskich...

 
IMAGE

Szanowni Państwo, informujemy, że Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił terminy...

 

Aktualności

NASZ BLOG SKO - BLOGIEM MIESIĄCA

blog skoMiło nam poinformować, że nasz Blog SKO został wyróżniony w miesiącu styczniu i znalazł się w gronie laureatów.

Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w jego tworzenie poprzez uczestnictwo w lekcjach małej ekonomii, konkursach czy wykonywaniu różnych prac edukacyjnych nawiązujących do oszczędzania i historii SKO.Dziękujemy również wszystkim sympatykom naszego Bloga za miłe słowa zostawiane w komentarzach - to w dużej mierze Wasza zasługa, a Komisji Konkursowej za docenienie naszych starań. 

Zapraszamy do odwiedzania naszego Szkolnego Bloga SKO, gdzie można m.in. znaleźć szczegółowe informacje na temat programu oraz świata dziecięcych finansów, jak również wpisy dotyczące aktualnych szkolnych wydarzeń - wystarczy kliknąć →TUTAJ. 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1