Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS WALENTYNKOWY
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

Zapraszamy do Naszej przyjaznej 17-stki, w której nie możemy Was obecnie...

 
IMAGE

Szanowni Rodzice, w bieżącym roku szkolnym rekrutacja do rzeszowskich...

 
IMAGE

Szanowni Państwo, informujemy, że Prezydent Miasta Rzeszowa ustalił terminy...

 

Aktualności

SZKOLNY KONKURS WALENTYNKOWY

Anna Zarzecka 1aW dniach 8-12 lutego zespół nauczycieli języków obcych SP 17 zorganizował konkurs walentynkowy dla uczniów Naszej Szkoły. 

Zadaniem uczniów klasy 1-3 było narysowanie romantycznej sceny z bajki i opisanie jej krótko po angielsku. Natomiast uczniowie klas 4-8 mieli stworzyć, dowolną techniką, romantyczną mapę Rzeszowa, umieścić na niej miejsca związane z dniem zakochanych oraz podpisać je w języku angielskim i niemieckim. 

Pomysłodawcą konkursu była pani Ewa Przybyło.

CORAZONESZapraszamy do obejrzenia prac uczniów 

zamieszczonych w FotokroniceTUTAJ.

 

      TDTS logo      promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2  logo SKO             
tekst_efs1