Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „TŁUSTY CZWARTEK” - OKAZJĄ DO... AKTYWNOŚCI

„TŁUSTY CZWARTEK” - OKAZJĄ DO... AKTYWNOŚCI

MicrosoftTeams image 31W ubiegłych latach nasza szkoła brała udział w akcji  Wyślij pączka do Afryki (foto.), dzięki czemu udało nam się pomóc zrealizować wiele projektów pomocowych w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.

W tym roku też chcielibyśmy pomóc...

Ponieważ nie możemy zorganizować kiermaszu z pączkami to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej - Fundacji Kapucyni i Misje, aby indywidualnie wspomóc akcję TUTAJ

MicrosoftTeamWPDA

Można znaleźć tam ciekawe materiały dotyczącej całej akcji. Szczególnie w zakładce „do pobrania” znajdziemy krótkie filmiki i zdjęcia, które przybliżą nam problemy z jakimi borykają się na co dzień nasi misjonarze i ludzie wśród których żyją. Nie ma tam żadnych drastycznych scen, a poważne problemy głodu czy braku wody podane są w formie, którą mogą obejrzeć dzieci.

Nie wychodząc z domu możemy pomóc.

Zapraszamy do udziału w Akcji !

PROPOZYCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO I SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI

NA AKTYWNOŚĆ PODCZAS NAJSŁODSZEGO DNIA W ROKU

POKAŻMY TRADYCJĘ TŁUSTEGO CZWARTKU ZNAJDUJE SIĘ →TUTAJ.