Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYNIKI IX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH ” POD HASŁEM „ZABAWKI, ZABAWECZKI NA GAŁĄZCE CHOINECZKI”

OZDOBY BOZONARODZENIOWE SWIATECZNE CHOINKOWE 25sztDnia 14 grudnia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bombki choinkowe w obrazach” pod hasłem Zabawkizabaweczki na gałązce choineczki pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Jury konkursowe dokonało oceny prac plastycznych płaskich wykonanych i przesłanych drogą elektroniczną przez uczniów z klas 1-8 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz wyłoniło nagrodzonych i wyróżnionych.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu znajdują się w sprawozdaniu →TUTAJ.

Prezentacje nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników tegorocznej edycji konkursu, przygotowane przez Panią Mariolę Wiśniewską, można obejrzeć:

TUTAJ (nagrodzone prace) oraz →TUTAJ (wyróżnione prace).

Ze względu na pandemię prosimy wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione o osobisty odbiór dyplomów i nagród w sekretariacie SP 17 W Rzeszowie.

Natomiast osoby, które otrzymały nagrody specjalne WiMBP prosimy o odbiór nagród w WiMBP Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie.

Organizatorki konkursu - Panie: Mariola Wiśniewska, Joanna Wójcik, Beata Zacios gratulują wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznym konkursie i wykonanie pięknych prac.

Sponsorom nagród w konkursie: Radzie Rodziców SP-17, Dyrekcji Szkoły oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie - DZIĘKUJEMY.