Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „AKCJA NAKRĘTKA” TRWA

„AKCJA NAKRĘTKA” TRWA

122444840 2731039740488141 7644216841752137169 nAkcja zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka, itp.

Od września w naszej szkole odbywa się zbiórka nakrętek dla Mikołaja. Więcej na temat zbiórki można dowiedzieć się →TUTAJ.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w organizowaną przez cały rok AKCJĘ NAKRĘTKA” (→plakat). Pojemnik, do którego należy wrzucać nakrętki znajduje się w przedsionku naszej szkoły.