Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ŚWIĄTECZNA GAZETKA SZKOLNA W PRZYGOTOWANIU

ŚWIĄTECZNA GAZETKA SZKOLNA W PRZYGOTOWANIU

pisanie

Świąteczna gazetka na stronę internetową SP 17 Rzeszów

- Christmas is coming! Bald ist Weihnachten!

Zachęcamy nadal uczniów z klas 4-8 do pracy extra na extra ocenę

z języka obcego oraz extra pochwałę z zachowania!

Należy przygotować stronę do gazetki z okazji Bożego Narodzenia w języku angielskim lub w języku niemieckim.

Temat dowolny, własnego pomysłu lub do wyboru…

Więcej szczegółow i inspiracji znajdziecie   TUTAJ.

UWAGA!   Prace można jeszcze przesłać na TEAMS – na czat wybranego nauczyciela j.angielskiego lub j.niemieckiego do 6 grudnia 2020r.

ZAKAZANE JEST kopiowanie gotowych tekstów ze stron internetowych lub wszelkich innych publikacji, gdyż jest to plagiat.

Należy stosować proste zdania, zaś wyrazy nieznane można zaczerpnąć ze słownika.

Organizatorzy: Nauczyciele języków obcych SP17 Rzeszów