Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. 1918 - 2020

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. 1918 - 2020

11.11.202011 listopada br. obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym roku szkolnym z powodu panujących obostrzeń w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid, niestety, nie możemy świętować wspólnie, poprzez tradycyjne już dla naszej szkoły imprezy: uroczystą akademię, Wieczór pieśni patriotycznej oraz Konkurs pieśni patriotycznej.

Jednak, nie poddajemy się! Z tej okazji, jednej z najważniejszych w całym roku, uczniowie klasy 6c przygotowali audycję, w której przybliżyli najważniejsze wydarzenia z historii zmagań o niepodległą Polskę, zaś całość została wzbogacona o wiersze oraz pieśni patriotyczne.

Zapraszamy do wysłuchania audycjiTUTAJ.

Uczniowie przygotowali swój występ pod kierunkiem Pani Joanny Bazan-Witwickiej, Pani Magdalena Urbanik odpowiedzialna była za montaż całości wraz z oprawą muzyczną, zaś Pani Maja Czepurko opracowała scenariusz.