Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta ubezpieczenia NNW dla dzieci (rok szkolny 2020-2021) jest dostępna...

 

 PLAN LEKCJI na rok szkolny 2020/ 2021 jest dostępny →TUTAJ....

 

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21...

 

Aktualności

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI

slajd 1Od pięciu lat w naszej szkole działa Szkolna Kasa Oszczędności. Każdego roku zdobywaliśmy nagrody, a w tym roku udało się nam otrzymać I nagrodę i złotą odznakę „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli” 2019/2020 w etap regionalnym oraz awansowaliśmy do etapu krajowego, w którym bierze udział 10 najlepszych szkół w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na wyniki etapu ogólnopolskiego...

Dodatkowo możemy wygrać 10 000 zł NAGRODĘ INTERNAUTÓW. Jednak, żeby zdobyć taką nagrodę konieczna jest pomoc wszystkich, którzy do tej pory wspierali i nadal wspierają naszą działalność. W związku z tym zachęcamy Rodziców, Nauczycieli, Sympatyków, Przyjaciół do udziału w głosowaniu na kronikę Szkolnej Kasy Oszczędności, które potrwa do 10 września do godz. 12:00.

Aby zostać przekierowanym na stronę głosowania wystarczy kliknąć →TUTAJ.

/Pamiętaj o potwierdzeniu głosowania klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany adres e-mail, masz na to tylko 1 godzinę !/

Więcej na ten temat można przeczytać →na stronie Szkolne Blogi SKO.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1