Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MAŁY JUBILEUSZ NASZEJ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

MAŁY JUBILEUSZ NASZEJ SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI

SKO SP 17 fot. 5 Maria StaniszewskaNasza przygoda z SKO rozpoczęła się  pięć lat  temu, wraz z założeniem konta w banku PKO BP 1 Oddział w Rzeszowie. W grudniu 2015 r. założyliśmy szkolny blog "Szkoła Podstawowa nr 17" na platformie: www.szkolneblogi.pl

 

W prowadzonym przez opiekuna SKO p. Marię Staniszewską blogu staramy się na bieżąco informować o naszych osiągnięciach. Opisujemy wydarzenia, docieramy przez to do coraz większej liczby osób. Promujemy ważne wydarzenia z życia szkoły i społeczności lokalnej. Uczniowie mają możliwość zdobycia wiedzy z dziedziny małej ekonomii, jak również poznać tajniki działania i pracy banku. Idzie nam coraz lepiej, zwiększa się pozytywna świadomość oszczędzania wśród rodziców i uczniów. Dowodem tego jest z roku na rok coraz większa liczba członków SKO. 

Więcej na ten temat można przeczytać w serwisie informacyjnym „Portal Rzeszowski”TUTAJ.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej prężnie działającej Szkolnej Kasy Oszczędności, zapraszamy na stronę szkolnego bloga →TUTAJ.

 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1