Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - RODO
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RODO

grafika rodo 1024x682

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy:
 
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Wioletta Rozesłaniec, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Pliki do pobrania:
 
 
 

→ Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych osób upoważnionych do odbioru dziecka ze świetlicy/ punktu przedszkolnego jest do pobrania →TUTAJ

→ Klauzula informacyjna PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy