Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WAŻNY KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY

WAŻNY KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY

Nauka zdalna od 20 grudnia

Dyrekcja szkoły informuje, że od 20 grudnia (poniedziałek) do 22 grudnia (środa) 2021 r. oraz w dniach 3 - 5 stycznia 2022 r. zostaje przywrócone zdalne nauczanie we wszystkich klasach I - VIII.

Podczas nauki zdalnej lekcje trwają 45 minut, a przerwy pozostają bez zmian. Nauka odbywa się zgodnie z obowiązującym planem lekcji (>TUTAJ).

Uczniowie klas I - III na wniosek rodzica /na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13.12.br. (>TUTAJ)/ mogą być objęci opieką świetlicową w szkole.

Informację o takiej potrzebie należy przesłać przez e-dziennik do wychowawcy klasy do piątku 17.12.brDotyczy to również wszystkich uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.