Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Komunikaty, Ogłoszenia

WARSZTATY DLA UCZNIÓW PT. POLUBIĆ NAUKĘ - JAK UCZYĆ SIĘ SKUTECZNIE

FOR

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie

zaprasza uczniów klas VII i VIII na:

Polubić  naukę  – jak  uczyć  się  skuteczniej

Prowadzi Pani Ewa Zielińska

Warsztaty  stacjonarne  w Poradni!

ZACZYNAMY nową edycję warsztatów  we wtorek 8 listopada 2022 r. o godzinie 16.15

Warsztaty dla uczniów starszych klas szkół  podstawowych na temat skutecznych sposobów uczenia się.

W programie m.in.rozpoznawanie mocnych stron uczniów i stylów uczenia się, mnemotechniki, mapy myśli, korzystanie z zasobów Internetu w poszukiwaniu informacji, planowanie i organizacja pracy.

Terminy spotkań (wtorki):

1.) 08.11. godz. 16.15 - 17.45

2.) 15.11. godz. 16.15-17.45

3.) 21.11. godz. 16.15 - 17.45

Zgłoszenia przyjmujemy:

- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3, sala nr 4

(informacja telefoniczna 17/748 38 00)

- należy wypełnić i złożyć formularz dostępny na stronie www Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni →TUTAJ (należy wpisać: udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”). Wniosek wypełniają rodzice i można go wysłać (skan) na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą lub dostarczyć do poradni.

TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2

LP IX 2022