Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASTĘPNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NASTĘPNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Bombka m.

 

W styczniu br. został rozstrzygnięty IV Międzyszkolny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Bombka choinkowa". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie. Laureatką została uczennica naszej szkoły Gabriela Habało z klasy IIIb , zaś wyróżnienie otrzymał Kacper Pociask, również z kl. IIIb. Do konkursu uczniów przygotowała  p. Bozena Kukułka.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy