Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Aktualności - rok szkolny 2013/ 2014
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/ 2014

DSC00749.JPG m.

       W piątek 27 czerwca 2014 r. w  SP 17 w Rzeszowie miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych z dyrekcją i nauczycielami, podczas którego wyróżniający się uczniowie za swoje osiągnięcia otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, a ich rodzice listy gratulacyjneNastępnie tradycyjnie odbyło się Ślubowanie AbsolwentówNa zakończenie uroczystości, po części artystycznej, Pani Dyrektor przekazała uczniom i nauczycielom życzenia miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. 

Tego samego dnia nastąpiło, tak jak w całej Polsce, zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Również uczniowie klas 0 - V naszej szkoły otrzymali świadectwa i rozpoczęli dwumiesięczny letni wypoczynek. 

ŚWIĘTO SPORTU

IMG 1073 m.W dniach 23 – 24 czerwca 2014 r. w naszej szkole zostało zorganizowane Święto Sportu, podczas którego uczniowie wszystkich klas mogli wziąć udział w licznych i różnorodnych turniejach, grach i zabawach sportowych. Dodatkową atrakcją święta był pokaz akrobatyczny oraz spotkanie z ratownikiem WOPR pt. „BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ”.

Szczegółowy program tegorocznego Święta Sportu można przeczytać TUTAJ, a zdjęcia obejrzeć w Fotokronice. 

KONKURS "RZESZÓW - MOJE MIASTO W FOTOGRAFII"

DSC07312.JPG m.

W dniu 23 czerwca 2014 r. w Sali Konferencyjnej PTTK w Rzeszowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagródPodkarpackim Konkursie "RZESZÓW - MOJE MIASTO W FOTOGRAFII" dla uczniów klas IV-VI naszego województwa.

Konkurs polegał na napisaniu pracy literackiej odnoszącej się do wykonanego przez uczestnika konkursu zdjęcia odpowiadającego jednemu z tematów:
1. Rzeszów dawniej i dziś,
2. Rzeszów – jakiego nie znamy,
3. Najpiękniejsze miejsca/ obiekty Rzeszowa.

Łączna suma punktów wynosiła 40, z tego 20 dotyczyło pracy literackiej.

                                                                                Wyniki konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Szkoła

Liczba punktów

Opiekun

I

Julia Nieduży

SP nr 17

39

G. Cisek

I

Martyna Myśliwiec

SP nr 17

39

G. Cisek

I

Szymon Żołnierczuk

ZSP nr 6

39

B. Zamojcin

II

Natalia Piskor

SP nr 17

38

G. Cisek

III

Emilia Bator

SP nr 17

37

G. Cisek

III

Wiktoria Łobodzińska

ZSP nr 6

37

B. Zamojcin

Wyróżnienie

Maja Nizioł

SP nr 13

35

L. Grzędzicka

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom.


Komisja konkursowa: A. Bąk- Samborska, M. Czepurko, Ł. Kuczmarz, A. Wałach.
Organizatorzy konkursu: G. Cisek, M. Czepurko, M. Kata, A. Bąk – Samborska, A. Wałach.

AKCJA CHARYTATYWNA "PROMYCZEK UŚMIECHU"

scan332a m.
Szkolne Koło PCK działające przy SP 17 w Rzeszowie zorganizowało na terenie szkoły akcję charytatywną pod nazwą „PROMYCZEK UŚMIECHU”, w ramach ogólnopolskiej akcji „GODNE DZIECIŃSTWO”.
Celem akcji była pomoc dla Podkarpackiego Hospicjum Dla DzieciW akcji wzięła udział cała społeczność szkolna. Koordynatorem akcji była p. Katarzyna Kawalec - opiekun Szkolnego Koła PCK.
SK PCK serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom za ten Najpiękniejszy Dar - ZA SERCE!!! 

TYDZIEŃ AKCJI "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" W NASZEJ SZKOLE

baner.jpg m.

W dniach 9 - 13 czerwca br. w naszej szkole podejmowane były działania i trwały akcje mające na celu promocję czytelnictwa w ramach ogólnopolskiej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom".

Oficjalna strona kampanii: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl

W programie znalazły się m.in.: spotkanie z pisarzem, konkursy czytelnicze, plastyczny, "Kogo słyszysz? Co słyszysz?"kiermasz książek dla dzieci i młodzieży, lekcje czytelnicze, jak również warsztaty literackie - układanie opowiadań metodą "snake". Zapraszamy do lektury tekstów uczestników warsztatów literackich: opowiadanie I, opowiadanie II. Więcej na temat warszatów można przeczytać TUTAJ.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy